close
loading

biuro@inwestycjawdomy.pl

 

 

Szanowni Państwo,

 

Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się budową domów jednorodzinnych/segmentów. Posiadamy 15 lat doświadczenia w branży budowlanej. Nasz pierwszy dom powstał w 2002 roku. Do tej pory z pod naszej ręki wyszło już ponad 25 budynków różnego typu.

 

Aktualna skala naszej działalności to ok. 1-3 domy rocznie. W zależności od ilości kapitału jaki przyszły inwestor zechciałby nam powierzyć jesteśmy w stanie budować nawet 20-25 domów rocznie.

 

Posiadamy wiedzę, doświadczenie, umiejętności oraz kontakty niezbędne w branży budowlanej, aby skutecznie rozszerzyć naszą działalność.

 

Dotychczas inwestowaliśmy głównie na terenach województwa opolskiego oraz dolnośląskiego, nie wykluczamy jednak rozważenia innych terenów inwestycyjnych.

 

Poszukujemy inwestora chętnego do powierzenia nam swojego kapitału w zamian za udziały w naszej firmie. Ilość udziałów jaką chcielibyśmy oddać uzależniona będzie od sumy jaką przyszły inwestor zechciałby nam powierzyć. Nie wykluczamy oddania nawet 80% udziałów.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych przykładowych inwestycji gdzie krok po kroku pokazujemy jak powstały oraz do kontaktu w celu podjęcia rozmów i negocjacji. Z przyjemnością przedstawimy szczegółowe wyliczenia dotyczące kosztów oraz zysków. Zaprezentujemy również przykładowe symulacje rozwoju biznesu w kolejnych latach.

 

biuro@inwestycjawdomy.pl